Пройшов брифінг ДБР щодо розстрілу нацгвардійців: що загрожує стрільцю?

Пройшов брифінг ДБР щодо розстрілу нацгвардійців: що загрожує стрільцю? - фото 1

Державне бюро розслідувань провело короткий брифінг з приводу нічної стрілянини в ПМЗ та розповіло, що загрожує Артемію Рябчуку.

ДБР затримало Артемія Рябчука в порядку ст. 208 КПК України. Під час затримання вилучили речі, які можуть стати доказом: речі в крові або слідах пороху, зброю та гільзи.

Кажуть, що знайти стрілка вдалося через дзвінок до поліції небайдужої людини (раніше заявлялося, що Артемій сам попросив викликати наряд).

ДБР порушило справу за трьома статтями:

ст. 115 (вбивство)

ст. 408 (дезертирство)

ст. 410 (викрадення та присвоєння зброї та боєприпасів)

Слідчі ДБР перевіряють психічний стан стрілка та мотиви.

«Слідчі розглядають кілька версій цієї трагедії, серед них — нестатутні відносини. Інформація про знущання з військовослужбовця, які сам стрілець називає мотивом злочину, перевіряється», — каже спікер ДБР.

Прокуратура вимагатиме для Артемія Рябчука безальтернативне утримання під вартою.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук. О 9:30 молодика затримали у Підгородному.

Внаслідок цього 5 людей загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті запроваджено поліцейську операцію "Сирена".

Четверо з поранених перебувають у лікарні імені Мечникова, один — у 16 ​​лікарні, у відділенні відновлювальної хірургії та реабілітації кисті.

Реклама

Реклама