Професійно, просто, успішно — новий унікальний проєкт для молоді від "Gromsy"!

17 березня, 22:48
Актуально
Професійно, просто, успішно — новий унікальний проєкт для молоді від "Gromsy"! - фото 1

Єдина у Дніпрі, унікальна в Україні освітня платформа “Gromsy” відкрила новий напрям навчання. Це масштабний сучасний проєкт — школа об'єктивної журналістики.

На першій зустрічі в атмосферному та популярному у Дніпрі культурному бізнес-хабі були присутні близько сотні учасників. Спікери — відомі столичні тренери. У невимушеній атмосфері учасники розробляли стратегії та меседжи для парламентських партій і кандидатів у президенти.

Формат зустрічі — лекції, майстер-класи, інтерактиви. Тренер із публічних виступів та комунікації, педагог і коуч Михайло Мискун і політконсультант Сергій Биков розповідають, як робити це професійно, просто і головне — успішно. І додають: надважливо — практикуватися. І не боятися заявляти про себе.

«Зараз дуже важливо заявляти про себе, але ми часто не знаємо, як це зробити. Є люди-експерти, які готові цим ділитися. І ось такі прекрасні місця, які збирають таких людей. Тому якщо ви хочете розвитку, якщо ви хочете просування, досягти успіху, мети, здійснити свої мрії, то саме такі заклади, заходи для цього», — ділиться Михайло Мискун.


Керує “Об’єктивною журналістикою” головна редакторка 34 телеканалу Наталія Магда.

«"Вмієш сам — навчи іншого" — головна ідея освітньої платформи "Gromsy"», — каже вона.


Також “Gromsy” допомагає розвивати стартапи та працевлаштовувати найталановитіших.

«Крім того, що ми їх вчимо, ми ділимося власним досвідом, ми готові їх працевлаштовувати. Як мінімум на 34 телеканалі, як максимум — в якихось політичних і навколополітичних колах. Тому що тут окрім школи журналістики буде школа молодого політика, школа сучасної політики, а також напрямки публічних виступів», — розповідає ще й керівниця освітньої платформи “Gromsy” Наталія Магда.


Учасники майстер-класу кажуть, що "Gromsy" — це унікальна можливість набути навичок, яким не навчають в університетах.

«Студентство зараз активне і молодь хоче розвиватися, хоче вчитися, при цьому їй явно не вистачає. І подібний проєкт може сильно допомогти», — коментує учасник “Gromsy” Олександр Михайлюк.

Наймасштабніший освітній проєкт "Gromsy" у Дніпрі реалізують завдяки фонду лідера "Громадської сили" Загіда Краснова. Він безкоштовний для всіх учасників. Приєднатися може кожен охочий.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: