Продовжуємо, але з пом'якшеннями: карантин в Україні планується продовжити до 22 червня

19 травня, 12:45
Продовжуємо, але з пом'якшеннями: карантин в Україні планується продовжити до 22 червня - фото 1

Якщо кількість тих, що заразилися, буде стрімко падати, карантин достроково скасують.

Карантин в Україні планується продовжити до 22 червня. При цьому уряд має намір продовжити пом'якшення обмежень. Про це заявив Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Так, за його словами, зараз наша країна знаходиться в так званому плато — у нас не було стрімкого зростання кількості тих, що заразилися коронавірусною інфекцією. Навпаки, їх кідькість була розтягнута в часі, що дозволило уникнути різкого стрибка інфікування.

«На цьому плато ми розглядаємо можливість пом'якшення карантинних обмежень, щоб поступово виходити в економіку. Головне, щоб не було стрімкого зростання. Десь до 22 червня ми будемо продовжувати карантин, але він буде з пом'якшуючими заходами, однак все залежатиме від епідеміологічної ситуації. Можливо, буде стрімке зниження кількості випадків зараження, тоді карантин буде скасований», — повідомив Віктор Ляшко.


Також зазначається, що з 22 травня в Україні буде вводитися адаптивний карантин. Крім того, в містах, залежно від статистики захворюваності, запустять міської та приміський транспорт.

«Якщо ми говоримо про 22 травня, то ми бачимо пом'якшення, які будуть відбуватися: відновлення роботи міського та приміського транспорту, можливість проведення спортивних заходів, але при дотриманні протиепідемічних обмежень», — підкреслив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Раніше ми писали, що у Дніпрі запускають громадський транспорт: на дороги повернули ще 19 маршрутів.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: