Продаж колеса у міському парку: що каже власник атракціону?

У Дніпрі продають колесо огляду, яке вже 15 років тішить містян в парку Глоби. Таке оголошення з'явилося на сайтах. За нього просять 60 тисяч доларів. Окрім цього пропонують купити ще декілька атракціонів.

Колесо заввишки 25 метрів тішить містян уже понад 15 років. Власник атракціону Слейман Ель-Аржа планував встановити це колесо огляду у Криму, на горі Ай-Петрі. Там не дозволили, бо були сильні вітри. Тож чоловік перевіз його до Дніпра.

«У 78-му році зняли старий, наскільки я пам'ятаю, а ми у 2004 році почали будувати», — згадує власник атракціону Слейман Ель-Аржа.

І за рік – відкрили. На новорічні свята. Люди стояли у чергах, був ажіотаж, згадують дніпряни. Зараз охочих – менше, та містяни залюбки йдуть кататися.

Утім що буде з атракціонами далі – поки невідомо. На сайтах продажу з'явилося оголошення – колесо огляду віддають за 60 тисяч доларів.

Разом із колесом продають і автодром, і американські гірки. Чому? Розповідає власник. Його вдалося умовити його на ексклюзивне інтерв’ю.

«Було багато чуток, що в парку буде ремонт, забиратимуться ці атракціони, тому ми страхували себе. Але поки що не отримаємо офіційного паперу, що треба йти – ми нікуди не збираємось», — пояснює власник атракціону Слейман Ель-Аржа.

Тим часом комунальники запевняють, про продаж атракціонів дізналися з інтернету та від журналістів. І втручатися у рішення власника — не збираються.

«Це приватна власність, вони мають відповідні документи, що вони збираються з ними робити — це не наша справа», — коментує директор КП “Дирекція територій і об’єктів рекреації” Вадим Галицький.

І готуються до капітального ремонту парку. Він буде наступного року, планують у мерії.

«Наразі йдуть передпроєктні роботи. Тут найбільша проблематика цього об'єкта це підтоплення. Ми хочемо вирішити питання щодо зниження води. Коли закінчаться передпроєктні роботи, це приблизно ближче до осені.», — коментує заступник начальника управління міського Департаменту капітального будівництва Ростислав Голубовський-Ярощук.

А доти – атракціони працюватимуть, запевняє Слейман. Проте зацікавлені в купівлі колеса є, каже власник. Уже надходили дзвінки з усієї України. Та поки з сайту оголошення він цю пропозицію прибрав.

Реклама

Наталія Богиня
Наталія Богиня Кореспондентка, ведуча програми «Деталі». Працюю на телеканалі з 2018-го. Це моє перше місце роботи. Починала свій шлях журналістом на сайті 34.ua. Через півроку зрозуміла, що хочу спробувати себе на телебаченні. Обожнюю свою роботу, бо тут я вперше політала на літаку, спробувала каякінг, спустилася до шахти. А ще - полюбляю їздити на зйомки по області.

Реклама