Привід для поновлення: стало відомо, чи збираються в Україні посилювати карантин

Привід для поновлення: стало відомо, чи збираються в Україні посилювати карантин - фото 1

В областях уведуть обмеження, якщо буде помічене стрімке зростання захворюваності.

В Україні можуть посилити карантинні обмеження. Це станеться в разі, якщо в понад 10 областях буде стрімко зростати кількість інфікованих Covid-19. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, скасовувати адаптивний карантин в нашій країні поки не планується. При цьому все залежатиме від рівня захворюваності: якщо кількість хворих почне стрімко зростати, карантинні обмеження посилять.

«Якщо в десяти або більше областях ми будемо бачити істотне зростання захворюваності, це буде приводом для прийняття рішення про посилення карантинних заходів у державі», — зазначив Денис Шмигаль.


Чиновник також зауважив, що адаптивний карантин проявив себе як "дієвий механізм". Водночас, він дозволив на регіональному рівні, головам областей та мерам, контролювати ситуацію з посиленням або ослабленням обмежень.

«Кожен із керівників на своєму рівні, розуміючи рівень загрози і рівень захворюваності, вживає конкретних заходів і має всі інструменти, щоб на рівні комісій техногенно-екологічної безпеки приймати рішення і робити заходи жорсткішими», — додав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.


Раніше ми писали, що в Україні з 2 липня планується запустити роботу кінотеатрів. Спочатку глядачів вони повинні були прийняти ще 10 червня, проте зали виявилися не готові цього зробити.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.