Прикрашаємо будинок: які тренди будуть у новорічному декорі?

До нового року залишилося три тижні. У магазинах уже чимало святкового декору. Іграшки з блискітками, фігурки у червоних капелюшках, а ще скрізь на полицях символ прийдешнього року — тигр. Обрати з цього різноманіття щось не лише гарне, а й актуальне — завдання не з простих.

Кольорові гірлянди, казкові персонажі та блискучі вінки. У магазинах — декор як для невеликого офісу, так і для просторого будинку. Проте, як обрати не лише красиві, а ще й модні аксесуари для будинку? Декоратори кажуть: як і раніше, актуальні стандартні кольори, а це червоний, зелений та білий.

«Але якщо люди сильно дотримуються символу року, то, будь ласка, вибирайте натуральні кольори — це бежевий, білий, блакитний, тобто всі кольори природи», — розповідає декораторка Ольга Шмідт

2022 — рік Водяного Тигра. За словами спеціалістів, він полюбляє натуральні матеріали. Прикрасити домівку можна композиціями з шишок, а ще квітами. Для декору радять обрати амариліс. Зрізаний або штучний.

Ще кімнату можна задекорувати однотонними гірляндами, казковими чи лісними персонажами. Найпопулярніша цієї зими — сова.

«Світові бренди, які по новорічним іграшкам, використовують всіляких сов. Рекомендують на ялинку. Ось ви ставите сову, і навколо неї зав'язується історія: там і шишки та грибочки», — коментує декораторка Ольга Шмідт.

Стосовно цін на прикраси, все дуже складно. Наприклад, гірлянди коштують від ста до тисячі гривень. Усе залежить від довжини. М'які казкові персонажі та звірі під ялинку обійдуться у 200-300 гривень. А ось великий Дід Мороз стане у півтори тисячі. Декор із натуральних матеріалів — а це шишки, зруби та гілочки — коштують від ста до п’ятисот гривень. Така сама вартість хенд-мейд свічників.

Реклама

Юлія Звягінцева
Юлія Звягінцева Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. Олеся Гончара, факультет журналістики. Досвід роботи 7 років.

Реклама