Придніпровська лікарня № 12 отримала нове медичне обладнання

06.10.2020, 15:18
Придніпровська лікарня № 12 отримала нове медичне обладнання - фото 1

До лікарні лівого берега Дніпра почали надходити перші партії медтехніки, придбаної за рахунок "депутатської" субвенції.

Першою стала лікарня № 12 у Придніпровську. Завдяки залученої Дмитром Кисилевським субвенції з держбюджету в бюджет міста Дніпра стала можливою купівля нового обладнання. Медустанова отримала апарат ШВЛ, електроніж, кардіографи і монітори пацієнта. Вартість обладнання 700 тис. гривень.

«Розвиток медичних установ і доступність медичної допомоги є частиною моєї виборчої програми. Тому більше половини із 10 млн субвенції спрямовано на обладнання в різні медичні установи лівого берега — 12-ту лікарні, 6-ту лікарню і 9 ЦПМСП. Радий виконати обіцянку», — говорить Дмитро Кисилевський, народний депутат від Індустріального і Самарського районів Дніпра.

Отримана техніка допоможе доукомплектувати операційний блок та підвищити рівень обслуговування пацієнтів. За словами лікарів, використання нового обладнання значно скоротить час хірургічних втручань, відповідно і втрати крові. Таким чином відновлення після операцій буде проходити швидше.

«Це на десятки порядків вище ефективність роботи, великий контроль параметрів і найголовніше це безпека для пацієнтів. Тобто можливість більш легко провести наркоз, дати пацієнту можливість легше себе почувати після операції», — підкреслює хірург 12-ї лікарні Олександр Приходько.
Придніпровська лікарня № 12 отримала нове медичне обладнання - фото 136285

Устаткування для інших медзакладів планується закупити до кінця року. Лікарня № 6 на вул. Батумський очікує передачу дорогої рентгеноскопічної системи С-дуга, а Центр медико-санітарної допомоги № 9 і сім її амбулаторій на Лівобережному-3 — стерилізатор і партію холодильників для зберігання вакцин.

Субвенція — це можливість фінансування конкретних проєктів за державний рахунок. Залученням субвенції для лівого берега Дніпра займався Дмитро Кисилевський. Розпорядником коштів виступає місцева влада.

Загальний обсяг субвенції — 10 млн гривень. З них 5,2 млн грн підуть на закупівлю медобладнання двом лікарням, центру медико-санітарної допомоги та семи амбулаторіям лівого берега. 4,8 млн грн — на реконструкцію пішохідної зони на вул. Космонавтів.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі завершують ремонт вхідної групи в одному з лікувальних закладів.

Поділитися: