Причиною трагедії на проспекті Богдана Хмельницького у Дніпрі стала саморобна бомба, — ЗМІ

Причиною трагедії на проспекті Богдана Хмельницького у Дніпрі стала саморобна бомба, — ЗМІ - фото 1

У Дніпрі 15 вересня на проспекті Богдана Хмельницького вибухнула іномарка Nissan. Як наслідок, загинули двоє людей, які були в салоні транспортного засобу: сапер з Києва Олексій Кавлак та речниця ДСНС у Дніпропетровській області Дар’я Гречищева.

Цією справою займається СБУ. Вона відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху автомобіля за ч. 3 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

У ЗМІ з’являється інформація про те, що в автомобілі було встановлено саморобний вибуховий пристрій. Імовірно, він міг бути прикріплений до днища машини.

Журналістка сайту 34.ua зателефонувала до пресслужби СБУ у Дніпропетровській області з цього приводу. Але речник інформацію не спростував, але й не підтвердив.

Реклама

Раніше ми писали про те, що сьогодні 21-ша річниця вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама