Президент Зеленський прибув до Німеччини, заплановано зустріч з Ангелою Меркель

Фото: Офіс Президента України - фото 1
Фото: Офіс Президента України

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Федеративної Республіки Німеччина. Наразі він уже зустрівся з Прем'єр-міністром федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, головою партії ХДС Арміном Лашетом.

Володимир Зеленський розпочав робочий візит до ФРН. Він уже зустрівся з головою партії Християнсько-демократичний Союз, Прем'єр-міністром федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Арміном Лашетом.

У межах візиту також плануються зустрічі Президента України з Федеральною канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель та федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Реклама

Армін Лашет, який є кандидатом на посаду канцлера від блоку ХДС/ХСС подякував Володимиру Зеленському за візит у представництво федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія в Берліні відразу після прильоту до Німеччини. Він зазначив, що Президент України був першим іноземним лідером, який привітав його з обранням новим головою ХДС.

Володимир Зеленський подякував за теплий прийом і наголосив, що головним для нього є дружні відносини між Україною та Німеччиною.

Президент зауважив, що Німеччина є важливим партнером України та висловив сподівання, що Федеральний уряд продовжить політику підтримки України.

«Для України важливо, щоб наступний Федеральний уряд продовжив політику підтримки України в питанні відновлення суверенітету й територіальної цілісності, сприяв єдності ЄС щодо європейської інтеграції та членства України в НАТО», – зазначив Зеленський.

 

Реклама