Президент вшанував пам'ять воїнів, загиблих за Авдіївку

Фото: Офіс президента України - фото 1
Фото: Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський вшанував пам'ять військових, загиблих за Авдіївку. Глава держави поклав квіти до Меморіалу пам'яті воїнів АТО і ООС, полеглих в боях за місто.

Президент України вшанував пам'ять воїнів, загиблих за Авдіївку. В рамках робочої поїздки до Донецької області Володимир Зеленський поклав квіти до Меморіалу захисникам, які віддали свої життя при звільненні міста.

В районі Авдіївки понад тисячу днів тривали запеклі бої. На згадку про ці події у вересні 2017 року тут було встановлено меморіальний символ. Вже у 2021 році він отримав статус знака пам'яті, а також було прийнято рішення про його реконструкції.

Президент наголосив на важливості цієї події. Він зазначив, що такі символи повинні з'явитися в кожному місті і селищі України за які клали свої життя українські воїни.

Реклама

«Гідне вшанування пам'яті наших українських героїв — наш борг. І я радий, що для цього після семи років війни в цьому місці нарешті з'явився відповідний символ — знак пам'яті військовослужбовців Збройних Сил України та добровольчих формувань, які загинули в боях за Авдіївку.

Це не подія і не новина. Це норма. Так і має бути. І так повинно бути в кожному місті і селищі України, за які загинули українські бійці, віддавши найголовніше, що у них було, — своє життя», — підкреслив Володимир Зеленський.

Реклама