Президент України прокоментував стрілянину у Дніпрі

Президент України прокоментував стрілянину у Дніпрі - фото 1

Володимир Зеленський прокоментував інцидент, який переполошив усе місто.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував стрілянину, що сталася у Дніпрі.

«Зранку маємо жахливі новини з Дніпра. П'ятеро загиблих, за життя поранених борються лікарі. Будь-яка допомога, що потрібна близьким жертв цього страшного злочину, має бути надана невідкладно. Щирі співчуття тим, хто сьогодні втратив рідних. Вбивцю вже затримано. Очікую від правоохоронців повного інформування суспільства про всі обставини злочину. Мотиви вбивці, те, як таке стало можливим, — усе має бути проаналізоване максимально детально. Обов’язкові кадрові висновки повинні бути зроблені внайближчим часом», — йдеться у повідомленні від президента.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук. О 9:30 молодика затримали у Підгородному.

Внаслідок цього 5 людей загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті запроваджено поліцейську операцію "Сирена".

Четверо з поранених перебувають у лікарні імені Мечникова, один — у 16 ​​лікарні, у відділенні відновлювальної хірургії та реабілітації кисті.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама