Презервативи та шкарпетки — онлайн: у МОЗ розповіли, де купувати товар під час карантину

Фото: twitter.com - фото 1
Фото: twitter.com

Логіку заборони продажу тих чи інших товарів в МОЗ пояснюють перепрофілюванням.

В Україні з 8 січня введений жорсткий карантин. Через що в містах не працюють непродовольчі магазини, розважальні центри, бари та ресторани, салони краси, установи культури та фітнес-зали.

Разом з тим українці стали публікувати в соціальних мережах фотографії з оголошеннями про заборону продажу в супермаркетах шкарпеток, лампочок, сміттєвих пакетів і засобів контрацепції. У МОЗ України логіку заборони пояснили перепрофілюванням.

«Якщо ми забороняємо продаж певних товарів в приміщенні магазину, то люди, яким вони необхідні, замовляють їх в інтернет-магазинах. Тоді громадяни не будуть контактувати з людьми, піддаючи їх ризику захворювання на Covid-19», — пояснив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він також додав, що певну категорію товарів, в тому числі каву — можна придбати в кіосках, оскільки там "приймання відвідувачів не здійснюється".

Тим часом в Дніпрі перший день карантину відзначили з розмахом. На площі Героїв Майдану у звичному режимі працювала новорічна ярмарка, що знаходиться біля центральної міської ялинки. Там зібралися сотні дніпрян, які веселилися і робили пам'ятні фотографії на тлі символу Нового року.

Водночас торгові центри, бари та ресторани для відвідувачів свої двері закрили. Працюють тільки продовольчі магазини, аптеки, автозаправки, банки та пошта. Відзначимо, що жорсткий карантин в нашій країні триватиме до 24 січня.

Раніше ми писали, що в Україні під час карантину стали частіше купувати ігрові приставки та кухонну техніку.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама