Прем'єри тижня: що покажуть у кінотеатрах Дніпра?

Прем'єри тижня: що покажуть у кінотеатрах Дніпра? - фото 1

Щочетверга починають транслювати кіноновинки. І сайт 34 телеканалу створив добірку фільмів, які покажуть уже сьогодні.

Також сайт 34 телеканалу нагадує, що з 23 вересня вся Україна перейшла в "жовту" зону епідемічної небезпеки. І в зв'язку з цим, заповненність залів у кінотеатрах має бути не більш ніж на 2/3 місць або 50% місць у кожному окремому залі. Більш докладно дізнатися про те, що змінилося при переході в "жовту" зону, можна тут, а нижче — ознайомитися з картинами, які вже сьогодні почнуть транслювати в кіно.

"Мулан. Нова легенда"
Жанр: мультфільм, бойовик

Вона сильна і духом, і тілом, вона опанувала мистецтво кунг-фу, вона готова боротися за свою батьківщину. Але вона — жінка, яка не має права вступати до лав армії. Пішовши на хитрість, дівчина займає в строю місце батька. Тепер їй доведеться приховувати своє справжнє обличчя від нових друзів, але честь обманом не здобудеш — yсе потрібно заслужити в боях, благородними вчинками, самовідданою і чистим серцем. Мулан вирушає назустріч долі з гордо піднятою головою і міцно стисненим в руці мечем.

 

"Холодний розрахунок"
Жанр: бойовик, драма, трилер

Головне в покері — зберігати холоднокровність і прораховувати на кілька ходів уперед. Саме ці навички Вільям опанував досконало, коли вирішив почати нове життя. Тепер він впевнено йде до участі у Світовій серії і великих грошей, розуміючи, що це його можливість залишити позаду таємниці свого минулого. Але коли доля підкидає йому шанс на відплату, Вільям виявляється втягнутий у гру, де на кону стоїть щось більше, ніж гроші.

 

"Бестселер"
Жанр: драма, комедія

Щоб урятувати свій видавничий будинок, який дістався Люсі Скіннер у спадок, вона вирушає в тур країною. З собою дівчина бере колись успішного письменника Харріса Шоу, який давно поховав свій талант у пляшці. Зацікавити молодь книгами — непросте завдання, але це ще пів біди! А ось приборкати нестерпний характер непробудного п'яниці і примхливого письменника виявилося справжнім викликом!

 

"Махнемся тілами"
Жанр: комедія, мелодрама

Цього разу тілами обмінялася вся сім'я! Чоловік не розуміє дружину? Конфлікт з дітьми? Хочеться, щоб тебе почули і стали на твоє місце? Бійтеся своїх бажань! У цій сімейці всі помінялися місцями, зокрема бабуса.

 

"Відьми Блеквуда"
Жанр: трилер

Клер повертається до свого рідного міста після смерті матері і виявляє, що в будинку її дитинства відбуваються містичні події, що навівають жах. Усе місто охоплене страхом — місцеві жителі тікають. Клер вирішує зустрітися віч-на-віч з привидом своєї померлої матері, щоб урятувати місто від нечисті.

 

"Заметіль душ"
Жанр: військовий, драма, історія

На основі реальних подій. Перша світова війна. Шістнадцятирічний Артурс за призовом потрапляє на Східний фронт. Занадто юний, щоб воювати, але досить дорослий, щоб загинути. Він переживає втрату рідної домівки і близьких людей. Тепер його будинок — це поле битви. Юнак повинен знайти в собі сили швидко стати дорослим, адже половину населення Латвії забрала війна...

 

"Крик. Кривава помста"
Жанр: детектив, кримінал, трилер, жахи

Після вбивства зоряного атлета в Університеті Вайтона розкриваються неймовірні подробиці життя студентів, їх секрети і таємні способи комунікації. Один з них — коментарі, що складаються з одного лише знаку оклику, підтекст якого виявиться набагато страшнішим, ніж здається.

Реклама

Раніше ми писали про те, що Володимир Зеленський зустрівся з Борисом Джонсоном.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама