Прем’єр-міністр Денис Шмигаль спростував чутки про можливе скасування ЗНО

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль спростував чутки про можливе скасування ЗНО - фото 1

Він заявив, що плановий процес зовнішнього незалежного оцінювання цього року стартує 25 червня і наразі немає підстав для його скасування чи перенесення.

Зокрема він нагадав, що уряд цього року скасував проведення очного пробного ЗНО, замінивши його оцінюванням в онлайн-режиме. І додав, що:

— Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та Головний санітарний лікар повідомлять про це.


За словами Прем’єр-міністра України, показники, за яких буде переноситися ЗНО, зрозумілі. Це більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники, — кількість хворих перевищує 12 на сто тисяч населення, більше 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше рівня дванадцяти осіб на 100 тисяч населення.

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку, з 25 червня ми починаємо плановий процес ЗНО», — підсумував Шмигаль.


Нагадаємо, раніше в Україні створили Раду з питань розвитку вищої освіти. Цей консультативно-дорадчий орган виник при Президентові України.

Також учителів-інноваторів Дніпропетровщини запрошували приєднатися до конкурсу. Призовий фонд "Teacher Innovation cup" становить 150 тисяч гривень.

А ще в Україні скасували пробне ЗНО. Сталося це через збільшення кількості хворих коронавірусом.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама