Премій на 175 тисяч: на лаві підсудних опинився колишній директор навчального закладу

Премій на 175 тисяч: на лаві підсудних опинився колишній директор навчального закладу - фото 1

На Дніпропетровщині колишнього директора хочуть засудити за незаконне заволодіння бюджетними коштами.

На Дніпропетровщині колишнього директора комунального закладу освіти звинувачують у незаконному заволодінні бюджетними коштами (ч. 2 ст. 191 КК України). Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Чоловік, перебуваючи на посаді директора навчально-виховного комплексу однієї з сільських рад Синельниківського району, надав вказівку головному бухгалтеру про нарахування на свою користь премій та доплат за складність і напруженість у роботі.

Звичайно, свої дії директор не узгодив з органом вищого рівня — сільською радою.

Зазначено, що за період з квітня 2019 по серпень 2020 років чоловік незаконно отримав майже 175 тисяч гривень бюджетних коштів.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що правоохоронці затримали 21-річного дніпрянина, який скоїв розбійний напад на чоловіка в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра. Ще на початку листопада чоловік зайшов у СТО та, погрожуючи власнику закладу пістолетом, заволодів електроінструментами та втік. Особу зловмисника встановили та розшукали. Ним виявився 21-річний мешканець Дніпра. Під час обшуку за місцем проживання правоохоронці вилучили докази, які можуть свідчити про причетність чоловіка до злочину.

Також ми писали, що у Дніпрі затримано злочинне угруповання. Організатором був 30-річний дніпрянин. Він керував та контролював усі дії учасників. Здебільшого злочинці вимагали гроші, змушували повертати вигадані борги та залякували підприємців для отримання їхнього прибутку. У злочинному угрупованні була чітка ієрархія, де кожен відповідав за свій напрямок. На спільниках був підбір "кадрів" для скоєння злочинів, пошук потенційних жертв серед підприємців, усунення конкурентів на ринку, надання психологічного тиску, скоєння злочинів, легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом, та силовий блок.

Реклама

Реклама