Правоохоронці в Україні затримали банду грабіжників вантажних поїздів

Правоохоронці в Україні затримали банду грабіжників вантажних поїздів - фото 1

Правоохоронці затримали банду, яка грабувала вантажні поїзди на перегонах Запорізької і Дніпропетровської областей. Машиніст гальмував у полі, а поплічники швидко вивантажували вугілля і метал.

Супроводжували вкрадене двоє працівників поліції на автомобілях. Вкрадене продавали оптовим торговцям. Завдано збитків на півтора мільйона гривень. Та СБУ, прокуратура і ДБР підозрює, що вкрали сто тон – на 15 мільйонів гривень. Злочинну діяльність правоохоронці документували майже рік.

До складу банди входили працівники запорізької поліції, ВОХРівці і співробітники Придніпровської залізниці – всього 30 осіб. Наразі затримано 8 осіб. З них четверо взяли під варту. А керувала ними п’ятдесяти чотирирічна жителька Запорізької області. Підозрюваним загрожує до 12 років тюрми, а полісменам до 13 років позбавлення волі.

«Класична злочинна організація, стійкість, ієрархічність, чітко відокремлений лідер. Організатору та всім учасникам до 12 років позбавлення волі, а поліцейським — тому що вони правоохоронці до 13 років позбавлення волі», – розповів директор територіального управління ДБР у Полтаві Денис Маньковський.

Реклама

Реклама