Працюють рятувальники і техніка: у Дніпрі затопило АНД район

Фото: dp.dsns.gov.ua - фото 1
Фото: dp.dsns.gov.ua

Вода на вулиці, подвір’ї, городі та навіть у будинку! Внаслідок затяжної зливи у Дніпрі затопило АНД район. Жителі вулиці Семипалатинської буквально живуть у воді. Її рівень там тримається 30-ти сантиметрів вже тиждень.

Як виживають люди у таких умовах? У сюжеті Марина Положай.

Подвір’я родини Онищенків. Пан Анатолій тримається за голову: вода у них не сходить уже третій тиждень поспіль.

Чоловік розповідає, живе тут із дружиною вже 43 роки. Їх затоплювало і раніше, але не так сильно. Тепер же у гумових чоботах вони змушені ходити навіть у будинку.

68-річна Раїса Петрівна жаліється, разом із чоловіком не можуть зготувати собі їжу, та й скупатися ніде. А техніку довелося піднімати на цеглини. А ще жінка хвилюється, що всю городину доведеться купувати, бо їхня — у воді.

Через негоду вулиця Семипалатинська стоїть у воді з 2 червня. ходити тут можна лише в гумових чоботах. Рятувальники цілодобово продовжують качати воду помпами. Але дощ не припиняється.

На цій вулиці найбільше води, бо це найнижча точка. Так уже затопило 55 будинків і понад 100 подвір’їв. Рятувальники кажуть, техніку зупиняють лише на дозаправку.

«Вже с початку робіт вже викачали майже 700 тисяч кубометрів води. На добу десь приходиться десь до 100 тисяч кубометрів», — розповів заступник начальника ГУ ДСНС в області Едуард Горбачов.
«У нас працює кілька бригад зокрема 7 бригад ДСНС. Сьогодні додатково була викликана техніка з міста Новомосковськ та міста Кам'янського для ліквідації наслідків рясних опадів на території АНД району», — зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Рятувальники кажуть, зможуть викачати воду за 5 днів, за умови якщо негода відступить.

Реклама

Реклама