Працюють басейни і залізниця: в Україні стартував ІІІ етап пом'якшення карантину

Працюють басейни і залізниця: в Україні стартував ІІІ етап пом'якшення карантину - фото 1

У перший день літа уряд дозволив роботу фітнес-центрів, а також відновилися пасажирські перевезення між областями.

Відсьогодні, 1 червня, в Україні стартував черговий етап пом'якшення карантинних обмежень. Так, в нашій країні хапрацювали басейни і спортзали, відновлено рух залізничного транспорту. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я України.

З першого дня літа дозволяється відвідування освітніх закладів, у яких можуть збирати групи учнів до 10 осіб. Крім того, відновлюється робота міжобласного громадського транспорту.

При цьому пом'якшення карантину буде здійснюватися лише в тих областях, де епідеміологічна ситуація знаходиться під контролем.

«Якщо ми говоримо про відвідування фітнес-центрів, то обов'язково, щоб на вході здійснювався температурний скринінг. Якщо температура 37,2 градуси і вище, то людина не допускається. Ми рекомендуємо встановлювати на вході антисептики. Працівники закладів повинні бути в масках і респіраторах», — зазначив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.


Зазначимо, наступний етап пом'якшень обмежень планується десятого червня. Якщо епідеміологічна ситуація в країні буде стабільна, в містах дозволять роботу закладів культури, кафе, ресторанів, а також готелів і хостелів.

Раніше ми писали, як в Україні карантин уплинув на національну і світову моду: маски і рукавички стало модно носити в тон одягу.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.