Працюємо 34 години на добу: чим 34 телеканал буде дивувати глядачів у новому телесезоні?

12.09.2020, 21:04
Працюємо 34 години на добу: чим 34 телеканал буде дивувати глядачів у новому телесезоні? - фото 1

У Дніпрі 34 телеканал упевнено освоює нові формати і експериментує для того, щоб створювати для глядачів якісний контент.

Про це в ефірі 34 телеканалу повідомила генеральний директор каналу Юлія Позігун.

За її словами, керувати каналом, на якому працюють понад 100 осіб, — завдання непросте, але здійсненне. Співробітники 34-ки демонструють приклад амбітності, динаміки і швидкості створення контенту.

«Ми хоч і молодий канал, але заради наших глядачів завжди готові на авантюри. Загальні цілі і загальні амбіції роблять нас такими успішними. Сьогодні канал — це 150 професіоналів, які працюють 34 години на добу. Щоб у нас було зібрано все найяскравіше і найцікацікавіше», — говорить Юлія Позігун.

Гендиректорка також додала, що 34-ка впевнено продовжує освоювати нові формати.

«Ми сьогодні працюємо не тільки 12 годин на ефірі в телевізорі, а й будуємо реальність у соцмережах. Також кілька годин раніше ми презентували фільм власного виробництва. Для нас це новий досвід. Я сподіваюся, що фільм покладе початок новому циклу і буде цікавий глядачам», — додала генеральна директорка 34 телеканалу Юлія Позігун.

Раніше ми писали, як у Дніпрі створювалася набережна. Починалося все з колектора для комунікацій. Його проклали на узбережжі Дніпра і повинні були чимось прикрити. Вирішили облагородити набережну. Ця система обслуговує місто й досі.

Поділитися: