Працювати та відвідувати громадські місця зможуть тільки вакциновані, — Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Фото: Урядовий портал - фото 1
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Фото: Урядовий портал

Уряд вніс доповнення до правил адаптивного карантину. За словами прем’єр-міністра України, тепер в “жовтій” та “червоній” карантинних зонах працювати в офісі та відвідувати громадські місця зможуть тільки вакциновані громадяни.

В понеділок, 13 вересня, уряд затвердив нові правила адаптивного карантину. Вони наберуть чинності через 7 днів після офіційного опублікування, яке ймовірно відбудеться сьогодні, 14 вересня. Це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час прес-конференції.

«Ми змінюємо підхід до карантину в “червоній”, “жовтій”, “помаранчевій” карантинних зонах. Постанова не змінюється та не погіршує умов», — сказав прем’єр.

Він також зазначив, що нові умови вводяться аби не блокувати економіку, не переривати навчальний процес в школах, університетах, не зменшувати ВВП та надходження в бюджет.

«Ми виходимо з того, що держава дала змогу всім вакцинуватись. Це дуже важливий момент. Вакцини в державі є, на це виділяють мільярди коштів. Далі ми звертаємось до свідомості українців. Тепер ми маємо забезпечити людей від уражень і наслідків ковіду і дати змогу бізнесу теж працювати», — сказав Денис Шмигаль.

Так в “жовтій” зоні можна працювати за умов повністю вакцинованого колективу щонайменше першою дозою. Це стосується і до відвідувачів закладів. В “червоній” все теж саме, але працювати і відвідувати громадські місця можна буде тим, хто зробив два щеплення.

Реклама

«Якщо ми не праві, то готові дискутувати. Але мені здається, що в такому напрямку будуть рушити й інші країни в світі. [...] Чи потрібен нам локдаун? Якщо всі вакцинуються і свідомо, відповідально до цього підійдуть — не треба», — доповнив прем’єр.
Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама