Працівники соцслужби у Кривому Розі забрали двох дітей, які жили в жахливих умовах

Працівники соцслужби у Кривому Розі забрали двох дітей, які жили в жахливих умовах - фото 1

1 червня в Металургійному районі Кривого Рогу з неблагополучної сім'ї забрали двох дітей.

Як повідомили в Металургійному районному виконкомі Кривого Рогу, 1 червня працівники Служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також співробітники поліції здійснили візит в одну з квартир району. На цю сім'ю, де проживає жінка з двома маленькими дітьми і співмешканцем, надійшли скарги від сусідів. Соцпрацівники і правоохоронці переконалися в отриманій інформації.

У квартирі не було нормальних умов проживання: меблі старі і брудні, туалет і кухня перебували в умовах антисанітарії. У всіх кімнатах був безлад: розкидані речі, багато сміття і відсутність будь-яких нормальних меблів. Маленькі діти ходили по квартирі без одягу.

У недбайливої ​​городянки забрали дітей. Малюків відвезли на медичне обстеження до лікарні № 4. Співробітники служби у справах дітей готують позовну заяву про позбавлення батьківських прав матері малолітніх.

Працівники соцслужби у Кривому Розі забрали двох дітей, які жили в жахливих умовах - фото 116949
Працівники соцслужби у Кривому Розі забрали двох дітей, які жили в жахливих умовах - фото 116950

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.