Працівники “Південмашу” вдячні Філатову за безперебійну  роботу підприємства

17.11.2020, 20:05
Передвиборча агітація
Працівники “Південмашу” вдячні Філатову за безперебійну  роботу підприємства - фото 1

Вони бачать у Борисі Філатові стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

«Із приводу співпраці з місцевою владою. У нас велика співпраця. У нас із 17-го року, ми відновили виготовлення тролейбусів. Тут підтримка велика, що все-таки замовлення на 47 тролейбусів. Це Борис Альбертович це замовлення пробив. Для всього нашого колективу — це п'ятиденний режим роботи. Це зарплати», — каже начальник цеху головної збірки ракет-носіїв ПМЗ ім. О. Макарова Олександр Плескач.


Працівники “Південмашу” розповідають, що завдяки міському голові проблеми підприємства вирішуються на національному рівні.

«‎Зараз обговорюється питання постачання трамваїв до нашого міста, виробництва “Татра-Юг”. У кооперації з цим підприємством працює і “Південмаш".
Завод щиро вдячний підтримці, яку надає міська влада і безпосередньо наш мер Борис Філатов. За підтримку, за співпрацю з нашим підприємством в інтересах нашого міста», — сказав заступник гендиректора ПМЗ ім. О. Макарова Володимир Соколов.


Співробітники кажуть: їм подобається, як розвивається рідне місто.

«Я вважаю, що тут двох думок бути не може: у другому турі потрібно підтримати, і я особисто буду підтримувати, Бориса Альбертовича. Вітру йому у вітрила, головне — не зменшувати обертів», — заявив директор заводу з виробництва та випробування рідинних ракетних двигунів ПМЗ ім. О. Макарова Олександр Баранов.


22 листопада відбудеться другий тур виборів міського голови Дніпра.

Поділитися: