Пожежа в одній із багатоповерхівок Новомосковська: з'явилися подробиці події

09.06.2020, 16:43
Фото: пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области - фото 1
Фото: пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области

Перед тим, як квартиру охопив вогонь, очевидці чули вибух.

В одной из многоэтажек Новомосковска, где утром 9 июня произошел пожар, очевидцы слышали взрыв. Вероятнее всего, он и стал причиной разрушения стены между двумя квартирами.

Как рассказали в пресс-службе ГСЧС в Днепропетровской области, ликвидация огня усложнялась тем, что квартира, находящаяся на третьем этаже девятиэтажного дома, была полностью охвачена огнем. Пламя впоследствии перешло и на балкон четвертого этажа.

«Пострадал мужчина-владелец квартиры, в которой произошел пожар. Он получил ожоги I-II степени и в крайне тяжелом состоянии был госпитализирован в центральную районную больницу. Из квартиры он вышел сам. По словам очевидцев, перед пожаром они слышали хлопок», — отметил начальник оперативно-координационного центра ГСЧС области Олег Кушнирук.

Напомним, информация о происшествии на пульт “101” поступила около 05:40. Уже на месте спасатели выяснили, что горит квартира на третьем этаже. От огня пострадал один человек, еще одного — ребенка семи лет, живущего в квартире выше, — спасатели вывели на свежий воздух. Причины случившегося устанавливают правоохранители.

В одній із багатоповерхівок Новомосковська, де вранці 9 червня сталася пожежа, очевидці чули вибух. Найімовірніше, він і став причиною руйнування стіни між двома квартирами.

Як розповіли у пресслужбі ДСНС у Дніпропетровській області, ліквідація вогню ускладнювалося тим, що квартира, що знаходиться на третьому поверсі дев'ятиповерхового будинку, була повністю охоплена вогнем. Полум'я згодом перейшло і на балкон четвертого поверху.

«Постраждав чоловік-власник квартири, в якій сталася пожежа. Він отримав опіки I-II ступеня і у вкрай важкому стані був госпіталізований до центральної районної лікарні. З квартири він вийшов сам. За словами очевидців, перед пожежею вони чули хлопок», — зазначив начальник оперативно-координаційного центру ДСНС області Олег Кушнірук.

Нагадаємо, інформація про подію на пульт "101" надійшла близько 5:40. Вже на місці рятувальники з'ясували, що горить квартира на третьому поверсі. Від вогню постраждала одна людина, ще одну — дитину семи років, що живе у квартирі вище, — рятувальники вивели на свіже повітря. Причини того, що сталося встановлюють правоохоронці.

Раніше ми писали, що у Шевченківському районі Дніпра сталася аварія за участю двох автомобілів. Постраждали чотири людини.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: