Порятунок молодої косулі: біля Петриківки невідомий збив тварину

24 лютого, 20:00
Порятунок молодої косулі: біля Петриківки невідомий збив тварину - фото 1

Врятувати молоду косулю. Її знайшли на дорозі біля Петриківки. Водій, що проїжджав повз, огородив тварину гілками, і викликав поліцію.

Патрульні повезли постраждалу до ветклініки. Тепер вона у притулку, там навіть дали їй ім’я — Адель. Утім, лікарі й досі не можуть сказати, чи виживе тварина. Чому?

З поламаними щелепами та раною на животі — такою косулю вперше побачили поліцейські.

Про поранену тварину патрульних Петриківки повідомив водій, що їхав трасою на Полтаву.

«Він зупинився, обклав її гілками, щоб вона помітна була, і інші учасники дорожнього руху не наїхали на неї. Ми прийняли рішення подзвонити своєму колезі Денису, з ним проконсультувалися», — розповідає старший сержант Петриківського відділу поліції Євген Прохоренко.

Сержант поліції Денис каже: вже не раз рятував від смерті диких тварин. Тож не здивувався, коли патрульні звернулися саме до нього. І повіз косулю до лікарні на власному авто.

«На задньому сидінні ми її провозили, зав'язали очі, якщо не зав'язати, вона собі може зробити травму», — говорить старший сержант Петриківського відділу поліції Денис Казаков.
«Не протидіяла ніяк, не брикалася, не намагалася встати, нічого, спокійно була повантажена до автомобіля. Поклали її в покривало, нагріли машину, довезли до міста», — зазначає старший інспектор слідчого відділу Кам'янського районного управління поліції Юрій Ягнятинський.

Везти тварину довелось аж у Дніпро, тільки там була клініка, що спеціалізується на екзотичних та диких тваринах.

Козяче молоко, постійний сон, та окремий вольєр — так зараз живе косуля на ім’я Адель. У притулку кажуть: тварина навіть пробує вставати і ходити.

Порятунок молодої косулі: біля Петриківки невідомий збив тварину - фото 158146

У Аделі на щелепі стоять залізні протези, і найважливіше, — кажуть у притулку, — зростити саме її. Аби косуля змогла самостійно їсти.

Вже за місяць стане ясно, чи одужає Адель. Та у притулку кажуть: те, що косуля їсть сама і з апетитом, — добрий знак. До речі, молоко для неї привозили ті самі патрульні з Петриківки, бо, — зізнаються, — переживають за улюбленицю.

У притулку на одужання Адель чекають ще дві косулі — самець Рудольф, та самиця Бембі.

Поділитися: