Поряд зі школою № 35 у Дніпрі облаштовують сучасний стадіон

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

Триває реконструкція стадіону школи № 35 у Дніпрі. Там облаштовують цілий спорткомплекс. Із великим футбольним полем, майданчиком для гри у волейбол і баскетбол. Зонами воркауту та для стрибків у довжину. Біговими доріжками та тренажерами.

«Діти мають займатися фізкультурою і спортом на стадіонах, що відповідають вимогам часу. Із яскравими майданчиками з безпечним нетравматичним покриттям та зручними знаряддями. Такі осередки створюємо в навчальних закладах по всій області. Роботи тривають біля школи № 35 у Дніпрі», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

На оновлення стадіону дніпровської школи № 35 місцеві чекали давно. Його збудували 45 років тому. відтоді – жодних змін. Асфальт на майданчиках давно потріскався. Замість трави на футбольному полі була просто пилюка.

Будують стадіон - фото 207235

Будують стадіон
Фото: ДніпроОДА

«Дуже зраділи реконструкції. На оновленому стадіоні зможемо проводити уроки фізкультури одночасно в декількох класах. А ще тут займатимуться й учні сусідньої школи № 111, і вихованці ДЮСШ № 2. Загалом – понад 2 тис. дітей», – сказала в.о. директора дніпровської школи № 35 Ірина Карпенко.

У будівельників на часі – облаштування дренажної системи. Аби в дощ не було калюж. Майбутні локації засипають щебнем різного розміру. Загальна товщина шару буде понад пів метра.

Проєкт стадіону - фото 207233

Проєкт стадіону
Фото: ДніпроОДА

Оновлення стадіону - фото 207234

Оновлення стадіону
Фото: ДніпроОДА

«Усе зробимо на найвищому рівні. Розміри футбольного поля будуть за євростандартами: 105 на 68 метрів. Ввечері його підсвічуватимуть потужні прожектори. Для цього встановимо чотири 16-метрові щогли. На кожній – по 22 світильники», – каже представник підрядної організації Євген Яковлєв.

Окрім футбольного поля, облаштують ігрові майданчики та легкоатлетичні доріжки. Все буде із безпечним покриттям.

Стадіон будували 45 років тому - фото 207236

Стадіон будували 45 років тому
Фото: ДніпроОДА

Раніше ми писали про те, як оформити субсидію у "Дії"?

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама