Попереду постпродакшн: у Дніпрі закінчилися зйомки фільму про Олеся Гончара

Фото: Facebook/Катерина Стрельченко  - фото 1
Фото: Facebook/Катерина Стрельченко

23 листопада пройшов останній знімальний день фільму "Олесь Гончар. Слово як зброя".

Влітку у Дніпрі стартували зйомки документального фільму про письменника Олеса Гончара. Окрім повнометражної картини, також вийде мінісеріал. Наразі всі знімальні роботи завершені, і команда починає постпродакшн. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла режисерка фільму Катерина Стрельченко.

Фото: Facebook/Катерина Стрельченко- фото 200703

Фото: Facebook/Катерина Стрельченко

Останні кадри було знято в імпровізованому радянському кабінеті з портретом Леніна на стіні та іншою атрибутикою того часу.

Фото: Facebook/Катерина Стрельченко- фото 200702

Фото: Facebook/Катерина Стрельченко

Випустити фільм планують до кінця 2021 року.

Під час зйомок використовувалися локації, які так чи інакше пов'язані із життям письменника. Так, був задіяний маєток його старшої сестри на житловому масиві "Ломівський", де зараз діє приватний музей Олеся Гончара.

У цьому будинку прозаїк жив, навчаючись у місцевому університеті, який зараз носить його ім'я. Переїхавши до столиці, він щоліта приїжджав сюди з дружиною Валентиною, щоб попрацювати над новими творами.

У невеликому будинку на дві кімнати знаходяться десятки експонатів, пов'язаних із життям та творчістю Олеся Гончара. Все це зібрала його сестра, яка доживала вік саме в цьому маєтку.

Реклама

Реклама