Понад мільйон жителів Дніпропетровщини завершили вакцинацію від коронавірусу

Фото: Дніпро ОДА - фото 1
Фото: Дніпро ОДА

Імунізуватися можна в центрах вакцинації або амбулаторних пунктах щеплення. До організованих колективів виїжджають мобільні бригади.

Понад 1 млн 42 тисячі жителів Дніпропетровщини зробили два щеплення від коронавірусу та повністю завершили курс вакцинації. Про це стало відомо під час брифінгу у Дніпропетровській ОДА.

Вікторія Кулик - фото 201829

Вікторія Кулик
Фото: Дніпро ОДА

«Друга доза допомагає закріпити ефект від першої. Вона формує більш стійкий імунітет. Вже понад 1 млн 42 тис. мешканців області завершили курс вакцинації. А загалом на Дніпропетровщині зробили 2 млн 276 тис. COVID-щеплень. Імунізувалися 46,5% дорослих мешканців регіону», – зазначила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

Вона додала, що повністю імунізувалися понад 2,7 тис. підлітків 12-17 років.

Нині в області в наявності більш ніж 488 тис. доз вакцин від коронавірусу. Це препарати Comirnaty від Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, CoronaVac, Moderna. Для щеплення жителі регіону можуть обрати будь-який.

Імунізуватися можна в центрах вакцинації або амбулаторних пунктах щеплення. До організованих колективів виїжджають мобільні бригади.

Поставити запитання щодо другого щеплення від коронавірусу можна, зателефонувавши до обласного кол-центру за номером 0-800-500-474.

Брифінг пройшов у Дніпропетровській ОДА - фото 201828

Брифінг пройшов у Дніпропетровській ОДА
Фото: Дніпро ОДА

Раніше ми писали, що названі головні симптоми нового штаму "Омікрон". За словами південноафриканського медика Анжеліки Кутзеє, головний симптом "Омікрона" — сильна втома. Інша часта ознака — головний біль. Крім того, фіксують прискорений пульс і високу температуру у хворої шестирічної дитини. Проте нюх та смак у всіх залишалися без змін.

Дніпропетровська область залишається у "червоній" зоні. Тим паче, про вихід із неї говорити ще зарано.

Також 34.ua нагадує, які обмеження є в "червоній" зоні. Так, перевозити між регіонами можуть пасажирів тільки із "зеленими" COVID-сертифікатами, довідкою, що вже перехворіли (з дня одужання має пройти не більше шести місяців), або негативним тестом на коронавірус терміном до 72 годин. У міському транспорті Дніпра перевозять усіх пасажирів незалежно від того, вакциновані вони чи ні. Головне, щоб кількість пасажирів у салоні не перевищувала кількість місць для сидіння. Також пасажири та водії не повинні забувати про масковий режим. До закладів (ТРЦ, кіно, ресторани, кафе) також можна потрапити лише із сертифікатом вакцинації, негативним ПЛР-тестом терміном до 72 годин або довідкою, що вже перехворіли (від дня одужання має пройти не більше шести місяців).

Реклама

Реклама