Помер відомий український хореограф Григорій Чапкіс

Фото: Facebook/Григорий Чапкис - фото 1
Фото: Facebook/Григорий Чапкис

На 92-му році помер відомий український артист і власник хореографічної студії Григорій Чапкіс.

У неділю, 14 червня, вночі стало відомо про смерть відомого українського хореографа і телезірки Григорія Чапкіса. Артист помер на 92-му році життя.

Про це першим повідомив син Григорія Чапкіса на на своїй сторінці у Facebook. Пізніше співчуття близьким висловили друзі й знайомі хореографа на його Facebook-сторінці.

Григорій Чапкіс ще з початку 2021 року тяжко хворів. Спочатку у нього було запалення легень, а незадовго до смерті у артиста скувало спину і ноги.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував смерть хореографа.

«Пішов з життя Григорій Миколайович Чапкіс. Великий танцівник, людина, особистість. З незламним характером, із сильною енергетикою, з бажанням жити та неповторним «рухом на паркеті». Ніколи не забуду його школу, його внесок в історію українського танцю. І завжди пам’ятатиму його «Пара номер п'ять сьогодні була, можливо, і кращою, але не настільки, як я». Невиправний оптиміст, той, з кого дійсно хотілося брати приклад. Той, для кого танець ніколи не був роботою, натомість був його життям. Для мене Григорій Миколайович – назавжди! Як і його слова: «Треба рухатися до останнього подиху». Раджу не забувати цю фразу всім нам. Назавжди в наших серцях».

Раніше ми писали, що в Україні охочих здати кров у рази менше, ніж в Європі.

Реклама

Реклама