"Помер, рятуючи дітей": в Дніпрі пішов з життя головний лікар дитячої лікарні №6

"Помер, рятуючи дітей": в Дніпрі пішов з життя головний лікар дитячої лікарні №6 - фото 1

Попередньо, медик помер від коронавірусної інфекції.

У Дніпрі помер головний лікар і генеральний директор дитячої лікарні №6 Віктор Слатвіцкій. Про це на своїй сторінці в соцмережі пише медик Володимир Павлов.

«Пішов з життя Віктор Григорович, який багато років пропрацював головним лікарем дитячої лікарні. Скромний, совісний, доброї душі людина. У 90-х роках ми з ним на голому ентузіазмі створили дитячу реанімацію для дітей з гематологічною патологією. Він помер на бойовому посту, рятуючи дітей від коронавіруса. Вічна йому пам'ять», — написав Володимир Павлов.

За попередньою інформацією — у Віктора Слатвіцкого діагностували коронавірусну інфекцію, що і стало причиною загибелі, про це говорять його колеги. Однак офіційного підтвердження цьому поки немає.

«Це був досвідчений лікар, професіонал своєї справи, чудовий керівник і людина, яка присвятила своє життя медицині. Дякуємо за відданість, професіоналізм і висловлюємо співчуття всім рідним та близьким. Світла пам'ять», — повідомили в пресслужбі Департаменту охорони здоров'я населення Дніпровського міськради.

Раніше ми писали, що колишній мер Павлограда помер від ускладнень, викликаних коронавірусів.

Реклама