Полювання на браконьєрів: у Дніпрі під час рейду вилучили 15 кг риби і склали протоколи

Полювання на браконьєрів: у Дніпрі під час рейду вилучили 15 кг риби і склали протоколи - фото 1

Вилучили 15 кілограмів риби та склали протоколи. Так пройшов рейд рибної інспекції. На перевірку вийшли разом з поліцією та екологами. У період нересту контролюють не лише офіційні ринки, а й стихійні ятки.

Де знайшли порушників — Юлія Звягінцева розкаже.

Реклама

Загалом 15 кілограмів. Продавчиня говорить, що працює вже 14 років. Свою провину визнає, та чому рибу забирають — не розуміє.

Утім така процедура, кажуть в інспекції. На порушницю правоохоронці склали протокол. Який штраф має сплатити — вирішить суд, а поки рибу зберігатимуть.

«Процедура така: якщо суд приймає рішення про повернення власнику водних біоресурсів, то якщо це зроблено у короткі строки, то рибу повертають, а якщо реалізовано, то повертають грошові кошти», — говорить головний державний інспектор відділу Державного агентства рибного господарства України в області Анатолій Коробченко.

Наступна точка — вже офіційний ринок на Перемозі. З рибою тут дві ятки. На товар є лише накладна, та тільки в одній із них.

Продавчиня інспекторів вислухала та вину визнала.

За процедурою, рибу тут не вилучають, але протокол виписують. Його передадуть до суду.

Цього разу вилучили 15 кілограмів риби та склали два протоколи. Загалом у період нересту такі перевірки проводять щотижня.

Реклама