Поліція просить допомогти знайти чоловіка, який підозрюється у крадіжці

Поліція просить допомогти знайти чоловіка, який підозрюється у крадіжці - фото 1

З проникненням до житла.

Розшукуваного звати Анатолій Блуденко, йому 37 років. Він є уродженцем Нікопольского району. Наразі не має постійного місця проживання та переховується від органів досудового розслідування. В ході розгуку була отримана інформація, що А. Блуденко веде жебрацький спосіб життя та може перебувати на території Амур-Нижньодніпровського й Індустріального районів Дніпра.

Поліція просить допомогти знайти чоловіка, який підозрюється у крадіжці - фото 113046

Оточуючим представляється прізвищем свого рідного брата — Олександра Саліхова.
Правоохоронці просять усіх, хто має будь-яку інформацію про місцезнаходження втікача, подзвонити до Покровського відділення поліції Нікопольського ВП за телефонами 102, 056 674 20 02, 093 908 59 46. І заздалегідь дякують за співпрацю.

Нагадаємо, раніше поліція просила про допомогу в пошуку жителя Кам'янського. Пропав Матвій Русланович Роговський 2004 року народження.

Також у Дніпрі поліція просить допомоги в розшуку місцевої жительки. Вікторія Мажара 25 березня 2019 року покинула місце проживання і до цього часу не повернулася.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама