Поліція прокоментувала смерть мера Кривого Рогу Костянтина Павлова

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

У мережі "гуляє" відео моменту загибелі чоловіка.

15 серпня близько 16:00 знайшли мертвим міського голову Кривого Рогу Костянтина Павлова. Про це повідомив до поліції помічник криворізького голови. Він сказав, що знаходиться у заміському будинку Павлова, де виявив тіло з вогнепальним пораненням. Про це розповіли під час брифінгу в ГУ НП.

На місце події приїхали правоохоронці, криміналісти, судмедексперти. Пізніше прибули колеги з міста Києва. Було зроблено детальний огляд місця події, аналіз камер відеоспостереження.

Зазначимо, що у Костянтина Павлова була зареєстрована мисливська та травматична зброя. А біля тіла загиблого лежала мисливська рушниця (карабін) з патроном калібру 7,62, на трупі знайшли тільки одне вогнепальне поранення.

Зброю та мобільний телефон — вилучили.

Костянтин Павлов - фото 185140

Костянтин Павлов
Фото: Телеграм-канал

Дружина мера на момент його смерті відпочивала на морі. Вночі вона повернулась, а зараз із жінкою спілкується слідчий.

«Сьогодні ми розглядаємо три версії: вбивство, самогубство та необережне поводження зі зброєю», — говорить керівник ГУ НП у Дніпропетровській області Анатолій Щадило.

Також є версія, що Павлова довели до самогубства, але чи надходили йому погрози — зараз з'ясовує слідство.

Тим часом у мережі "гуляє" відео моменту загибелі чоловіка.

Правоохоронці поки що відмовляються його коментувати.

«Нам незрозуміло, яким шляхом відео потрапило до мережі. З приводу камер відеоспостережень підтверджую, що велося відеоспостереження як прилеглої території будинку, так і з внутрішньої території. Зараз це відео переглядається», — говорить заступник начальника Головного управління — начальник слідчого управління ГУНП у Дніпропетровській області, полковник поліції Олег Сліпчук.

Крім того, на відео вказані дата та час — 14 серпня, близько 18:00, а інформація про загибель Павлова — 15 серпня.

«Відповідно до огляду за участю судмедексперта попередньо ми встановлюємо можливість даної події — це ранок, приблизно 6:00, 6:30 чи 7:00 15 серпня», — говорить керівник ГУНП в Дніпропетровській області Анатолій Щадило.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Херсонській області психічно хворий чоловік убив поліцейського, а також поранив медика.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама