Поліцейські провели перевірки карантинних обмежень у пасажирському транспорті

Поліцейські провели перевірки карантинних обмежень у пасажирському транспорті - фото 1

Впродовж минулої доби, 21 жовтня, під час рейдів було складно 10 адміністративних протоколів за порушення правил карантину.

За 21 жовтня на території держави було здійснено понад 2 тисячі рейдових перевірок регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень міжобласного сполучення. Правоохоронці перевіряли наявність COVID-документів у пасажирів та водіїв. Зазначається, що перевірки карантинних обмежень триватимуть и надалі.

Загалом на автотранспорті проведено понад 1800 рейдів, а на залізничних вокзалах – майже 200. За виявленими фактами порушень на перевізників складено 10 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Всі матеріали передані до суду. Передбачене покарання для юридичних осіб – штраф у розмірі 34-170 тисяч гривень. Про це повідомляє Національна поліція.

У Дніпропетровській області було складено один адмінпрокотокол, чотири – у Чернівецькій області, три – у Чернігівській, та по одному у Львівській та Херсонській областях. Зауважимо, що всі ці порушення були зафіксовані під час перевірки автотранспорту.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів COVID-документів.

Також ми писали про те, що Кабінет міністрів змінив правила в’їзду в Україну для всіх невакцинованих громадян. Наразі, при в’їзді в країну потрібно встановити додаток «Вдома» на 72 години, до моменту, поки людина не здасть ПЛР-тест або тест на антиген. У застосунок має підтягнутися негативний результат. Тест обов’язково має бути зроблений у лабораторії, що верифікована МОЗ.

Реклама

Реклама