Подружжя Ніколайчуків усиновило чотирьох дітей

26 лютого, 20:48
Подружжя Ніколайчуків усиновило чотирьох дітей - фото 1

У 10-ть років їй довелося піти у найми, аби подбати про молодших братика та сестричок. Бо рідна матір могла забути про дітей аж на пів року.

Тоді Аня, героїня нашого сюжету, сподівалася, що батьки схаменуться і почнуть нове життя. На жаль, цього не сталося. Але знайшлися люди, які подарували малечі затишок та родинне тепло.

Тепер нова родина дівчини – це батьки-вихователі: мама Наталія і тато Валерій. Про такий будинок Аня могла тільки мріяти. Як і про кухню, яка нагадує затишне кафе із щедрим меню.

Аня намагається викреслити з пам’яті дні, коли їх, старших, готували до інтернату. Із молодшими – розлучили на пів року раніше. Крихіток відправили у будинок маляти. Подружжя Ніколайчук випадково дізналися про долю сестер. Вирішили – на виховання візьмуть усіх чотирьох.

«У них вже були підписані папери, що їх забирають в інтернат. Я їх не бачила, я вже сказала, що їх беру», — говорить мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Наталія Ніколайчук.

Жвава, сильна Аня ледь стримує сльози, згадуючи, як братик через довгу розлуку старших сестер не впізнав. Проте зараз вони щасливі й нерозлучні.

У родині, де любові вистачає на всіх, інакше й бути не може.

Ніколайчуки – активні користувачі порталу для усиновлювачів "Сирітству – ні!» фонду Ріната Ахметова. Найбільше Наталію зворушують відеоанкети дітей, які шукають батьків. Завдяки сайту майже десять тисяч сиріт потрапили у родини.

Незабаром на столі цієї затишної оселі з’являться ще кілька столових приборів... Але це буде зовсім інша історія.

Поділитися: