Поблизу села Широке викинули мертву курятину

Поблизу села Широке викинули мертву курятину - фото 1

Жителі занепокоєні: таке бачать вперше.

Бояться, що кури можуть бути заражені.
У темі розбиралися журналісти 34 телеканалу.

Купу мертвої курятини місцеві помітили декілька днів тому. Кажуть: сморід чути за десятки метрів.

"Зараз на цій території з'явилась велика кількість бродячих собак, диких птахів у вигляді граків, ворон, які все це розносять по довколишнім селам. Не дай Бог тут буде пташиний грип, територія в радіусі 10 км буде підлягати під повне знищення всіх домашніх птахів, а, мабуть, і домашніх тварин", — ділиться житель Широкого Анатолій Сальнік.


Селяни впевнені: птицю тут викинуло місцеве підприємство. Воно переробляє рештки риби та курятини на корм для домашніх тварин. Люди скаржаться, відходи виробництва псують і воду у ставку.

"Ось, будь ласка, випливає з даного підприємства рідина і все тече ось до ставка. Тут 200-300 м і одразу населений пункт. Це все потрапить у воду і далі піде по інших селах", — скаржиться житель Широкого Артем Сальнік.


Директор підприємства пояснює: тушки не довезли на переробку і висипали на узбіччі села, бо замело дорогу.

"Ми прибрали практично на наступний день. На сьогодні заплановано прибирання залишків. Постараємося прикласти максимум зусиль", — пояснює Сергій Фистикан, керівник підприємства.


Зразки курятини на аналіз взяла Держпродспоживслужба.

"Підприємцю надано припис. Заборонена реалізація продукції до з'ясування обставин", — розповідає Олег Потоцький, перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в області.


Результат аналізу показав, що тушки безпечні та не заражені. Їх перероблять на корм.

Олександр Хрищенко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама