Поблизу Дніпра чоловік рятує хижих птахів

Поблизу Дніпра чоловік рятує хижих птахів - фото 1

Коршуни, соколи й яструби – на подвір’ї приватного будинку. Підстрелені і зморені – у дикій природі вже не виживуть. Тож лишаються за домашніх улюбленців.

Ступаєш на подвір’я Володимира – і одразу ціпенієш. Біля воріт незвичні охоронці. Про чужинців сповіщає Орланчик. Він тут за головного. Навпроти його подруга Хрюня.

Її ще пташеням привезли з Херсонщини. Дерево з гніздом порубали на дрова. Тоді ледь вижила. Володимир вИходив, тож нині важить понад 6 кілограм. За три роки Володимир Завізіон урятував понад сотню хижих птахів.

«Я для себе вибрав таку місію – рятувати світ хижих птахів. Тому що у них багато ворогів дуже. І головний – це людина», – каже Володимир Завізіон, який доглядає хижих птахів.

Скривджені мисливцями чи занедбані господарями. Ось – єдиний наразі пацієнт. Совеня тримали у квартирі та морили голодом.

«Киль, так званий – це грудна кість. Якщо вона відчувається – це значить, що птах дуже худий. Поки оглядаємо, вухатий хапає за пальці. Вчиться полювати. Як тільки бачу, що птах сама може добувати собі їжу – відпускаю», – каже Володимир.

Та є й птахи, які у дикій природі вже не виживуть. Лишаться за домашніх улюбленців.

Ці орли – зірки соцмереж. Із ними Володимир знімає жартівливі відео. А заразом розповідає, як доглядати хижих. Бо то, визнає, справжній клопіт. То заплутаються у повідцях, то сусідам спати не дають. А корм – і взагалі пів сімейного бюджету. Та Володимир свого захоплення не полишатиме – така вже дитяча мрія.

Реклама