Півсотні дошкільнят залишилися вдома: у селищі Дніпровське зачинили дитсадок

Півсотні дошкільнят залишилися вдома: у селищі Дніпровське зачинили дитсадок - фото 1

Дітей перевели до іншого закладу. Та виділили для цього занедбаний корпус. Кілька років приміщенням не користувалися. Побачити, які умови зараз – не пускають. Вихователі пропонують забирати малечу біля калитки, а батьки ж відмовляються. Чому зачинили старий садочок та в яких умовах діти зараз?

Ще минулого тижня на подвір’ї дитсадка лунав галас. Сьогодні ж будівля пустує. З нього вивезли іграшки та меблі. На воротах — замок. Пані Юлія водила сюди свою п’ятирічну доньку. За її словами, про розформування закладу повідомили вихователі в останній робочий день.

Садик закрыли, потому что ходит мало детей. Прекрасные были условия. У нас здесь и свой спортзал, и актовый зал, и свой музыкант, и медсестра. 3 года назад мы поменяли пластиковые окна, сделали ремонт, тоже в основном своими силами. Как нам сказали в администрации района, не хватает на оплату 500 тысяч гривен», — сказала мати вихованки дитсадка Юлія Писаревська.

У цьому садочку виховували 50 дітей. Усіх перевели до іншого закладу, що за кілометр. Батьки ж проти такого рішення. Зібралися на мітинг, бо їхній малечі виділили занедбаний корпус.

«Там не має ремонту, там старі меблі, там є запах плісняви. Те приміщення не використовувалося довгий час, не опалювалося, там холодно», — розповіла мати вихованців дитсадка Юлія Викуленко.

Утім керівництво дитсадка запевнило – за вихідні усе відремонтують. Але побачити, що змінилося, батьки не можуть. У приміщення їх більше не пускають. Батьки зв’язалися з завідувачкою дитсадка. Вийти до них вона відмовилася, натомість пояснила, що не пускають батьків у дитсадок тому що “червона” карантинна зона.

У Верхньодніпровській міській раді кажуть, що садочок закрили, бо не змогли увімкнути опалення. Дітей перевели екстрено і зараз облаштовують їм приміщення.

У мерії кажуть, поки перевели дітей лише на опалювальний сезон. Далі, якщо знайдуть кошти, – зачинений садочок відкриють знову.

Раніше ми писали, що з 18 жовтня Дніпропетровська область перейшла у «червону» зону карантину. За новими правилами забороняється робота навчальних закладів, крім дитячих садків і початкових класів шкіл.

Реклама

Реклама