Півсотні Дідів Морозів проїхалися Кривим Рогом на велосипедах

29.12.2020, 14:30
Півсотні Дідів Морозів проїхалися Кривим Рогом на велосипедах - фото 1

Замість саней — двоколісні. Так піднімали настрій жителям міста та вітали малечу з прийдешніми новорічними святами. Велозаїзд започаткували ще 7 років тому.

Хутряна шапка, шуба та біла борода. Біля ялинки на Зарічному мікрорайоні зібралися десятки Дідів Морозів. Готуються проїхатися вулицями міста. Замість саней — велосипеди, прикрашені мішурою.

«Підтримати все-таки святковий настрій, ось цей ось дух майбутніх свят Нового року, католицького Різдва, що пройшло, майбутнього нашого. Чудова погода і відмінна дружня компанія», — розповідає учасник велозаїзду Артем Іванов.

Ще є ельфи, олені та зебра. Андрій у передноворічному велозаїзді бере участь уже четвертий рік поспіль. Цього разу обрав костюм динозавра.

«Ми їздимо містом на велосипедах, підіймаємо настрій. Головна мета цього зібрання», — ділиться учасник велозаїзду Андрій Толстобров.

Попереду — маршрут у 30 кілометрів, до центральної ялинки. Останні приготування, спільне фото на пам'ять і — на старт. Традицію збиратися разом напередодні Нового року криворізькі велосипедисти започаткували 7 років тому. Організатори кажуть: раніше їздили до дитячих будинків. Однак через карантин плани довелося змінити.

«В основному це просто любителі активного способу життя, які, попри погоду, не хочуть злазити з велосипеда. Тому що ми і в сніг катаємо, і в холод катаємо — ми просто любимо рухатися», — розповідає Сергій Федорчук, ініціатор велозаїздів.

Із прийдешніми святами вітали всіх дітей, яких зустрічали на своєму шляху. Солодощі дарували за вірш, пісню чи просто посмішку.

«Я вважаю, що це дуже добре для дітей. Свято таке напередодні Нового року. Зараз діти хворіють, люди хворіють, а ялинка і свято — це добре», - ділиться житель Кривого Рогу Андрій Бойко.
«Зайві свята для дітей та радості — ніколи не завадять», — розповідає Ганна Тимофеєва, жителька Кривого Рогу.

На наступний рік у велосипедистів не менш амбітні плани. Мріють побувати біля ялинок у найвіддаленіших районах міста. Та проїхати за день 126 кілометрів.

Поділитися: