“Південмаш” і ПХЗ отримають гроші на утилізацію ракетного палива

21 травня, 23:55
“Південмаш” і ПХЗ отримають гроші на утилізацію ракетного палива - фото 1

Кабмін ухвалив рішення виділити з резервного фонду майже 150 мільйонів гривень.

За словами нардепа Дмитра Кисилевського, виділені кошти допоможуть знизити ризик техногенної катастрофи.

«Паливо вибухонебезпечне, токсичне і його зберігання потенційно створює ризик виникнення техногенних катастроф, без перебільшення. Слава Богу, що на підприємствах знають, уміють зберігати і поводитися з ним, але держава повинна виконати свою частину роботи і ось вона її виконала», — каже заступник голови комітету ВР із питань розвитку економіки Дмитро Кисилевський.


Народні депутати контролюватимуть реалізацію програми на “Південмаші” і Павлоградському хімічному заводі. І розраховують, що роботи з утилізації розпочнуться за кілька тижнів.

«У рішенні комітету говорилося про 22 для “Південмашу”, а виділено було 15, а в ПХЗ 164 — виділено було 133. Але ці суми, вони близькі, і найближчим часом вони дозволять закрити фінансування, переконатися в тому, що рішення Кабміну буде реалізовано шляхом перерахування грошей на рахунки підприємств, які повинні їх отримати», — продовжує Дмитро Кисилевський.


Народний депутат повідомив, що Кабінет Міністрів працює над ще одним важливим питанням — погашенням багатомісячного боргу із зарплати працівникам “Південмашу”.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: