"Південмаш" і ПХЗ отримають гроші на утилізацію ракетного палива

20.05.2020, 15:47
Актуально
"Південмаш" і ПХЗ отримають гроші на утилізацію ракетного палива - фото 1

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Дмитро Кисилевський.

Нардеп написав, що ухвалення Кабміном рішення про виділення 148 з половиною мільйонів гривень на утилізацію ракетного палива "Південмашу" і Павлоградського хімічного заводу є першим суттєвим кроком із виконання рішень виїзного засідання комітету економічного розвитку, присвяченого космічній сфері, яке пройшло 12 березня.

І додав, що:

— Виділені кошти допоможуть знизити ризик техногенної катастрофи, масштаб якої навіть важко уявити. Паливо вибухонебезпечне — і рідке, і тверде. Підприємства, незважаючи ні на що, забезпечують його нормальне зберігання. Але держава не має права зволікати з виділенням грошей на такі завдання. У зоні потенційного ураження у Дніпрі, не дай Бог що трапиться, близько 100 тисяч осіб. У Павлограді теж чимало.


А також окреслив наступну проблему космічної галузі, яку потрібно вирішити:

— Найбільш гостре невирішене питання — погашення заборгованості із зарплати співробітникам "Південмашу". Добиваємося від чиновників, щоб борги із зарплати були погашені.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дмитро Кисилевський
Поділитися: