Пишаюся тим, що я – українка!

26.08.2019, 07:36
Пишаюся тим, що я – українка! - фото 1

Ко Дню Независимости Украины 34 телеканал объявил конкурс на лучший материал, посвященный одному из важнейших праздников в украинской истории.

Итог конкурса подведен и из множества присланных текстов мы выбрали три лучших. Вскоре победители получат свой законный приз.

Как и обещали – публикуем их тексты на нашем сайте. Искренне поздравляем авторов с победой и еще раз с праздником.

Пишаюся тим, що я – українка!

Сьогодні, напередодні Дня Незалежності України хочеться поділитися з вами своїми думками:

24 серпня - важливе свято для кожного українця, свято, коли в серцях мешканців цієї могутньої держави пробуджується таке почуття, як патріотизм - День Народження нашої сучасної УКРАЇНИ.

Вже 28 років ми живемо в незалежній та демократичній країні.

Саме в цей день на вулицях будь-якого українського міста можна почути національну музику та зустріти людей у різнокольорових і водночас таких білосніжних вишиванках. Вони беруть участь у конкурсах на святкових ярмарках, гучно співають свої улюблені українські пісні разом із виконавцями на концертах, насолоджуються дивовижним українським мистецтвом на виставках.

Протягом усіх цих заходів люди мають змогу зануритися з головою в український колорит.

На День Незалежності розумієш, як сильно ти закоханий у дивовижну природу з химерними лісами та могутніми горами, волелюбний та працьовитий народ, неймовірно мелодійну та тендітну мову,великі та маленькі, але такі затишні й водночас бурхливі міста нашої рідної України.

Я пишаюсь тим, що я Українка. І не тільки 24 серпня.

Екатерина Емельянова

Поделиться: