Підробляв COVID-сертифікати: криворіжця засудили на два роки

Підробляв COVID-сертифікати: криворіжця засудили на два роки - фото 1

Житель Кривого Рогу проведе за ґратами два роки за підробку сертифікатів вакцинації.

42-річний житель Кривого Рогу намагався продати сфальсифікований сертифікат про вакцинацію через мережу Інтернет за 1200 гривень. Про це пишуть у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області.

На початку листопада 2021 року біля одного із ринків у Покровському районі правопорушник придбав у малознайомого чоловіка печатки лікаря та лікарні однієї з областей України, а також флеш-носій із готовими бланками міжнародного свідоцтва про вакцинацію.

Потім, за допомогою придбаних матеріалів, чоловік почав виробництво підроблених документів про вакцинацію. Свій “товар” засуджений розміщував на сайті оголошень та просив за нього 1200 гривень.

Криворіжця визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 2 роки та 1 місяць.

Нагадаємо, що правопорушення за цією статтею караються штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: ГУНП у Дніпропетровській області

Реклама