Підприємців області запрошують взяти участь у торговій онлайн-місії до 3 країн

12 жовтня, 18:56
Підприємців області запрошують взяти участь у торговій онлайн-місії до 3 країн - фото 1

Представників малих та середніх підприємств хімічної промисловості запрошують взяти участь у торговельній місії до Болгарії, Румунії та Туреччини.

Як повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації, подати заявки можна до 14 жовтня включно. До складу української делегації потраплять вісім компаній, які відповідають критеріям конкурсного відбору, що викладені за посиланням.

«Навіть дистанційно можливо налагоджувати зовнішньоекономічні зв’язки, виходити на нові ринки збуту, вести бізнес-перемовини та укладати вигідні контракти. Тим паче, що більшість торговельних місій нині переорієнтувалися на онлайн-формат. Тож запрошуємо виробників хімпрому області долучитися до перемовин із представниками одразу трьох країн», — зазначили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності.


Взяти участь у торгівельній місії запрошують виробників добрив, мийних, косметичних та фармацевтичних засобів, лікарських і ароматичних олій, пластику, фарби, лаків та іншої продукції хімічної промисловості. Для учасників заплановані індивідуальні онлайн-зустрічі з потенційними іноземними замовниками. Серед іншого, фахові консультанти проведуть тренінг із професійної маркетингової підготовки до експорту. Торговельна місія відбудеться в листопаді.
Проєкт фінансується Європейським Союзом, у межах ініціативи “EU4Business”, та реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Кривому Розі на трьох безробітних лише одна вакансія. У місті понад 6,5 тисяч жителів у пошуках роботи і це тільки офіційні дані.

Також ми розповідали про те, що Дніпропетровська область входить до найбільш освоєних регіонів країни.

А ще, станом на 29 вересня, на Дніпропетровщині аграрії зібрали вже понад 133 тисячі тонн пізніх зернових. Це просо, гречка, сорго, кукурудза та інше.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: