Підозрюваний у спробі зґвалтування пасажирки потягу Маріуполь — Київ помер у СІЗО

20 квітня, 17:33
Підозрюваний у спробі зґвалтування пасажирки потягу Маріуполь — Київ помер у СІЗО - фото 1

Віталій Рудзько напав на жінку і намагався її зґвалтувати, коли вона разом зі своїм сином спала в купе.

Чоловік, який підозрювався в побитті та спробі зґвалтування пасажирки поїзда Маріуполь — Київ, помер у СІЗО. Про це на своїй сторінці в соцмережі написала постраждала Анастасія Лугова.

Унаслідок чого помер чоловік, громадянка не повідомляє. За її словами, чергове судове засідання перенесли через смерть обвинуваченого.

«Не буду надто емоційною, але хочу сказати, що страх, в якому я весь час жила, переживання, що буде, коли Рудзько вийде, чи знайде він мене і як далі жити — цей страх помер разом із ним», — повідомила Анастасія Лугова.

Жінка також додала, що і далі буде відстоювати в суді свої права, оскільки відповідальність за те, що трапилося, лежить не тільки на звинувачуваному.

«У цій ситуації є ще багато питань і претензій до цілої системи, яка не здатна гарантувати безпеку пасажирів», — підкреслила Лугова.

Зазначимо, що подія трапилася в потязі Маріуполь — Київ вночі 31 серпня 2020 року. Підозрюваний Віталій Рудзько напав на жінку і намагався її зґвалтувати, коли вона разом зі своїм сином спала в купе. Згодом Анастасія Лугова разом з дитиною сховалися у провідниці. Пізніше підозрюваного в нападі затримали на столичному вокзалі.

Раніше ми писали, що в Кам'янському місцевий житель напав на двох пенсіонерів. За це 31-річному громадянину загрожує до восьми років в'язниці.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: