Під Харковом 13 годин не могли загасити пожежу на підприємстві

20 серпня, 12:15
Фото: kh.dsns.gov.ua - фото 1
Фото: kh.dsns.gov.ua

Пожежа на підприємстві з виготовлення виробів із гуми охопила 1 000 "квадратів". Що стало причиною виникнення вогню, невідомо.

У Харківській області 19 серпня сталася масштабна пожежа: горіло підприємство з виготовлення виробів із гуми. Вогонь охопив площу в 1 000 квадратних метрів. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС області.

Як стало відомо, подія трапилася близько 18:30 в селищі Безруки Дергачівського району. Вогонь швидко поширився на площу в 1 000 "квадратів" — горіло складське приміщення, в якому зберігалася готова продукція з гуми. Крім того, палав дах цеху лиття та частина швейного цеху.

Дим від вогню було видно з різних куточків району. З полум’ям надзвичайники боролися понад 13 годин.

«На гасіння вогню рятувальники подали 10 пожежних стволів і о 19:56 локалізували його. Лише о 06:55 наступного дня(20 серпня, — авт.), приклавши багато зусиль, пожежникам вдалося остаточно ліквідувати пожежу. На щастя, постраждалих немає», — розповіли у пресслужбі ДСНС області.

Що саме стало причиною виникнення вогню, на цей час невідомо. В обставинах події розбираються правоохоронці.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області 14 годин горіло військове лісове господарство: згоріло три гектари екосистем.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: