Під Дніпром викрали «BMW X5»: був введений план «Перехват»

Під Дніпром викрали «BMW X5»: був введений план «Перехват» - фото 1

21 жовтня невідомий чоловік викрав автомобіль «BMW X5».

Чоловіка, який вранці 21 жовтня викрав «BMW X5», шукали правоохоронці і ввели план "Перехоплення". Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Дніпропетровській області.

Викрадач спійманий. На даний момент проводяться слідчі дії.

Раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області розкрадали бюджетні кошти на ремонті військової техніки. Організували таку схему місцеві підприємці. Вони домовилися зі службовцями одного з військових представництв області, що дозволило їм виграли тендер на ремонт військової техніки Міноборони на 58 млн грн. При чому документи на участь були підроблені: адже «підприємці» не мали ні дозволів, ні приміщення, ні матеріально-технічної бази для таких робіт. За результатами обшуків, було встановлено, що зловмисники в орендованому приміщенні розбирали вживану техніку на деталі. Згодом їх реставрували та встановлювали на бойову техніку під виглядом нових.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама