Під Дніпром у чотирьох селах немає водопостачання: жителі збирають дощову воду

28 січня, 12:49
Фото: обладміністрація - фото 1
Фото: обладміністрація

Кілька років тому у Нікопольському районі обласним коштом звели два водогони. Та місцева влада не прийняла їх на баланс і не провела мережі до домівок.

Збирають дощові краплі. Наче у Середньовіччі, живуть жителі чотирьох сіл Дніпропетровщини. У Першотравенській та Червоногригор'ївскій громадах є кілька селищ, де немає централізованого водопостачання. Питну привозять, але це накладно, — кажуть місцеві.

Розібратися з ситуацією приїхав губернатор Валентин Резніченко. Він зазначив: люди мають бути з водою. Очільник області доручив департаменту житлово-комунального господарства підготувати декілька варіантів проєктів із забезпечення селян питною.

«Після цього ми ще раз приїдемо, зробимо проєкти, скільки буде коштувати той чи інший варіант. Скільки буде коштувати вода», — розповідає голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
«У нас тут немає навіть озер. Усе висохло. Нікому нічого не потрібне. Питної води у нас взагалі немає. Дощик іде — ми збираємо в бочки, баклажки. Таким чином і виживаємо», — нарікає місцева жителька Ірина Корягіна.
Поділитися: