Перший гол і перший успіх: дніпровська "Перемога" обіграла криворізький "Кривбас"

21 вересня, 16:49
Перший гол і перший успіх: дніпровська "Перемога" обіграла криворізький "Кривбас" - фото 1

Криворіжці не зуміли знайти ключа до воріт дніпрян, які скористалися помилкою суперників і мінімально виграли 1:0.

20 вересня у Дніпрі на стадіоні "Олімпійські резерви"пройшов матч 3-го туру другої ліги України з футболу. "Перемога", яка дебютує у професійному футболі, брала криворізький "Кривбас". Фаворитом пари вважалися гості, які на старті сезону здобули чотири впевнені перемоги — по дві в чемпіонаті і кубку країни.

У першому таймі ініціативою володіли футболісти "Кривбасу". Але небезпечні моменти нечасто виникали біля воріт господарів. Оборона "Перемоги" стримувала атаки супротивника, збиваючи темп матчу. Криворіжцям не вистачало точності в завершальній стадії — сильного і акцентованого удару, гострих передач.

Гра складалася не за сценарієм підопічних Геннадія Приходька. І в середині другого тайму ситуація для кривбасівців ще більше ускладнилася. "Перемога" скористалася помилкою захисників гостей — Боженар забив для господарів дебютний гол на професійному рівні. Всі спроби "Кривбасу" хоча б піти від поразки були безуспішними: десь не вистачало точності, десь удачі, а десь господарі діяли самовіддано.

У результаті — "Перемога" забила перший гол у професійному футболі і здобула першу перемогу на новому рівні. Криворіжці вперше після відродження не виграли.

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: