Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко

02 березня, 16:07
Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 1

Триває реконструкція Петропавлівської школи №2. Роботи – обласним коштом. Будівлю утеплюють. Класи перетворюють на сучасні. Головна "фішка" – великі вітражі "у підлогу" на 1-му поверсі. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Для дітей – тільки сучасні технології. Реконструюємо школи регіону. Фасади утеплюємо і розфарбовуємо у яскраві кольори. Класи робимо комфортними», – розповів Валентин Резніченко.

Будівля Петропавлівської школи № 2 — із новими покрівлею та вікнами. Вже майже половина фасаду – термомодернізована.

Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158915
«Проєктом передбачили великі вікна у коридорах 1-го поверху. Вони додають світла і тепла. А ще – створюють естетичну фотозону. Адже "дивляться" на внутрішнє подвір’я. Там проходять шкільні свята», – сказала проєктантка Валентина Кас’янок.
Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158918

Класи на 2-му та 3-му поверхах уже готові. Там навчаються діти.

«Задоволені, що саме наш заклад реконструюють. Уже маємо широкі, світлі коридори. Будівлю прикрашають великі вікна, – поділилася директорка Ольга Цимбал, – Школа стає сучасною. Дуже гарною. Дітям подобається».
Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158921

Робота кипить на 1-му поверсі. Там фарбують стіни, на підлогу кладуть лінолеум. Приводять до ладу і їдальню, актову та дві спортивні зали.

Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158922
«Як потеплішає, візьмемося за благоустрій. Облаштуємо спортивний майданчик. Для найменших учнів – ігрову зону. Буде і футбольне поле з дренажною системою. Залишатиметься сухим і в дощ», – розповів виконроб Володимир Гищак.
Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158919

У Петропавлівській школі № 2 – 670 учнів. Її реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158916Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158917Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158920Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158923Перетворюємо Петропавлівську школу №2 на енергоефективну та затишну, – Валентин Резніченко - фото 158924

 

Поділитися: