Партію індивідуального захисту компанія Інтерпайп передала лікарням Дніпра

Партію індивідуального захисту компанія Інтерпайп передала лікарням Дніпра - фото 1

Допомога у боротьбі з коронавірусом. Чергову партію засобів індивідуального захисту від компанії Інтерпайп отримали 4-та, 6–та і 9 –та лікарні Дніпра.

Потреби медиків і пацієнтів за останні декілька місяців зросли вдвічі. Тож і поставки щоразу збільшуються, каже головна лікарка поліклініки Інтерпайп.

«Компанія Інтерпайп взяла на себе зобов'язання в додатковому забезпеченні медичних працівників ЗІЗ. Тому що їх витрата кожен день зростає. Компанія пробрела цілі комплекти, необхідні для забезпечення медичних працівників. У комплекти входять ізоляційні халати, шапочки, маски, печатки, бахіли», — розповідає Тетяна Каптєлова, головна лікарка поліклініки Інтерпайп.

Більше 10 тисяч ізоляційних халатів. 33 тисячі хірургічних масок . Стільки ж шапочок та рукавичок. Загальна вартість – близько двох мільйонів гривень.

«Халатов потрібно близько 70 на добу. Якщо мова йде про захисні маски, то це близько 1200 на добу. Рукавички до 2000 на добу. Тобто потреба не просто велика — вона величезна», — ділиться Тетяна Подвигіна, заступниця головного лікаря міської клінічної лікарні № 6.

Компанія Інтерпайп надає допомогу лікарням області з початку пандемії. Окрім засобів індивідуального захисту, регулярно закупають кисневі концентратори і сам кисень. На черзі 11, 12, 16 та 21 лікарні. Найближчим часом їм мають привезти рукавички, маски і захисні костюми.

«На сьогоднішній день у нас ситуація стабільна. У нас є запаси на три місяці ЗІЗ. На сьогоднішній день у нас хворіють або перехворіли 580 мед працівників. Будь-яка допомога – вона потрібна. Ми вдячні соціально орієнтованому бізнесу, тому що це дуже важлива справа і для населення, і для мед працівників», — повідомляє Андрій Бабський, директор міського департаменту охорони здоров’я.

Близько 10 мільйонів доларів – стільки компанія Інтерпайп вже витратила на боротьбу з коронавірусом по Україні. Зокрема на Дніпропетровщині допомогу отримали більше 20 мед закладів.

Реклама